Uwaga Na Podróby

Uwaga Na Podróby

PROBLEM PODRÓBEK

Wydaje się, że w światowym sporcie coraz bardziej uwidacznia się nowy trend – powrót do natury. Rewolucja trwa, głównie za sprawą włoskiego producenta podeszew – firmy Vibram. Ich innowacyjna podeszwa z pięcioma palcami przebojem zdobyła amerykański rynek, a od kilkunastu miesięcy szturmuje rynek europejski produktami z serii Fivefingers. Produkt stosunkowo nowy w Polsce, promowany i wprowadzany od kilkunastu miesięcy na nasz rynek przez firmę RSA, ma już spore grono fanów i użytkowników. A zadanie stoi przed nami trudne, bo rynek zalany jest “podróbkami” obuwia Vibram Fivefingers. Nawet dziennikarze dają się nabrać na kopie, publikują nieświadomie materiały, które promują podróbki, wspierając tym samym szarą strefę i działając na niekorzyść tej jedynej w swoim rodzaju marki.

Autoryzowany dystrybutor tej marki w Polsce, firma RSA Sport S.C. z Dąbrowy Górniczej, zaprasza do zapoznania się z niniejszym tekstem po to, aby każdy, kto chce zacząć swą przygodę z tym przełomowym wynalazkiem, mógł czerpać korzyści płynące z jego posiadania i używania, bez narażania się na rozczarowanie.

1 Komentarzy

  • Avatar
    Robert
    sty 3, 2016

    Witam, Przypuszczam, iż na poniższej stronie sprzedają podrobiony towar. https://www.zalando.pl/vibram-el-x-obuwie-do-biegania-neutralne-czerwony-vb042a001-g11.html

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię
E-mail (Nie zostanie opublikowany)
Komentarz:
Kod z obrazka: